Mobile Shop

Telefona, laptopa dhe aparate fotografike
Rr Kavajes, pran spitalit Gjerman
Tiranë
23 Maj 23:30 Telefona celular , Tiranë

Sony Xperia Z3 compact

250 EUR

23 Maj 23:30 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 5

450 EUR

23 Maj 23:30 Telefona celular , Tiranë

OKAZION Samsung Note 4 N910F

45 000 LEK

23 Maj 23:22 Telefona celular , Tiranë

Samsung S6 edge

57 000 LEK

23 Maj 23:22 Telefona celular , Tiranë

Samsung s4 mini

14 500 LEK

23 Maj 23:14 Telefona celular , Tiranë

OKAZION BlackBerry Passport

37 000 LEK

23 Maj 23:10 Telefona celular , Tiranë

OKAZION Samsung Note 4

45 000 LEK

23 Maj 23:10 Telefona celular , Tiranë

OKAZION iPhone 6+64GB

72 000 LEK

23 Maj 23:10 Telefona celular , Tiranë

OKAZION Samsung S4 GT-I9515

18 000 LEK

23 Maj 22:54 Telefona celular , Tiranë

Samsung AGalaxy J7

22 500 LEK

23 Maj 22:54 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 5

58 000 LEK

23 Maj 22:54 Aksesorë dhe Orë Unisex , Tiranë

Samsung Gear VR

150 EUR

Në fillim