Mei Realty

Zgjedhja eshte e Juaja, Diferencen e bejme Ne

Mei Realty nuk është vetëm nje agjensi imobiliare, por Mei Realty është zyra ku të gjithë që kanë nevojë për: shitje, blerje, qiradhënie dhe qiramarrje, informacion, ekspertizë, mundësi investimi, zgjerim aktiviteti, zhvillim të ideve dhe ambicjeve   Shfaqni Më Shumë Mei Realty nuk është vetëm nje agjensi imobiliare, por Mei Realty është zyra ku të gjithë që kanë nevojë për: shitje, blerje, qiradhënie dhe qiramarrje, informacion, ekspertizë, mundësi investimi, zgjerim aktiviteti, zhvillim të ideve dhe ambicjeve por jo vetëm pasi rrjeti ynë do të jetë një "One Stop Shop" për të gjitha shërbimet që lidhen me Pronat e Paluajtshme.
Mei Realty
41.328615397472305 19.819250106811523
Rruga Abdi Toptani, Nr 3, Tirane
Tiranë   Tregoni në hartë
01 Gush 12:44 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Don Boso

83 000 EUR

29 Korr 11:58 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira kati i trete i nje vile

300 EUR /muaj

23 Korr 16:20 Apartamente , Tiranë

Ne Golem shitet apartamenti 2+1

60 000 EUR

22 Korr 12:04 Apartamente , Tiranë

Te Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira 1+1

250 EUR /muaj

17 Korr 13:37 Apartamente , Tiranë

Jepet zyre me qira tek rruga Myslym Shyri

250 EUR /muaj

03 Korr 14:07 Apartamente , Tiranë

Shitet 2+1 tek 21 Dhjetori

93 000 EUR

03 Korr 14:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1, VALA MAR.

67 878 EUR

26 Qer 16:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1, VALA MAR.

49 775 EUR

11 Qer 13:56 Apartamente , Tiranë

ASTIR shitet apartament 2+1

55 000 EUR

06 Qer 13:07 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1

250 EUR /muaj

Në fillim