FUTURE HOME Property

FUTURE HOME Real Estate operon në tregun Shqiptare prej vitesh, dhe është virtyt i punës përkushtimit, seriozitetit dhe dashamirsis per ti shërbyer klientëve tanë. Agjentet tanë janë të kualifikuar për tregun vëndas, tek ne do të gjeni informacion të   Shfaqni Më Shumë FUTURE HOME Real Estate operon në tregun Shqiptare prej vitesh, dhe është virtyt i punës përkushtimit, seriozitetit dhe dashamirsis per ti shërbyer klientëve tanë. Agjentet tanë janë të kualifikuar për tregun vëndas, tek ne do të gjeni informacion të plote rreth pasurive të patundshme, legjislacionit Shqiptarë dhe ndjekien hap pas hapi të cdo transaksioni. Tek ne, do gjeni profesionalizëm , sinqeritet dhe pasion për punën. Tek ne klientet tane jane prioriteti jone dhe në FUTURE HOME ka marre gjithmone më të mirën! Këtë sukses na i mundeson stafi dinjitoz dhe passioni për të realizuar cdo dëshirë të klientëve. FUTURE HOME disponon prona në Tiranë dhe mbarë Shqiprinë. Tek ne do gjeni konsulence rreth investimeve në tregun Shqiptar të pasurive te paluajtshme, ku ne do ju ndihmojne te jeni te sukseshëm në investimet tuaja. Bashkohu me FUTURE HOME dhe do gjesh pronën qe ke enderruar gjithmonë.
21 Dhjetori përballë Inxhinierisë së Ndërtimit
Tiranë
Dje 16:30 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Tokë , Lundër

740 000 EUR

Dje 16:30 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 , Don Bosko

88 400 EUR

Dje 16:30 Ambiente biznesi Zyra , Tiranë

Qera , Ambjent , Qender

1 500 EUR /muaj

Dje 16:30 Vila , Tiranë

Vilë , Qerret

280 000 EUR

Dje 16:30 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1, Myslym Shyri

600 EUR /muaj

Dje 16:30 Vila , Tiranë

Vile, Rruga e Elbasanit

1 200 EUR /muaj

Dje 15:55 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Rruga E Kavajes

100 000 EUR

Dje 15:54 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Tokë, Liqeni I Thatë

295 000 EUR

Dje 15:54 Vila , Tiranë

Qera, Vile, Autostrada Tirane-Durres

100 EUR /muaj

Dje 15:53 Apartamente , Tiranë

Qera, Duplex, Qender

1 200 EUR /muaj

Dje 15:53 Apartamente , Tiranë

Shitet, Duplex, Qender

318 000 EUR

Dje 15:53 Vila , Tiranë

Vile , Surrel

305 000 EUR

Dje 15:52 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Zogu i Zi

35 000 LEK /muaj

Dje 15:52 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1, Don Bosko

57 600 EUR

Dje 15:52 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Toke Vore

80 000 EUR

Dje 15:52 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 , Rruga E Kavajës

400 EUR /muaj

Dje 15:52 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet, Toke, Dajt

82 500 EUR

Dje 15:52 Apartamente , Tiranë

Vile Selitë

95 000 EUR

Dje 15:51 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1, Ish Blloku

205 000 EUR

Dje 15:51 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Don Bosko

75 000 EUR

Në fillim