Auto Genti

SHIT-BLERJE cmimet me konkuruse ne treg.

Kryesisht makinat vijn nga Gjermania.   Shfaqni Më Shumë Kryesisht makinat vijn nga Gjermania.
Pranojm dhe porosi.Garanci per dokumentacionin 24/7
Auto Genti
Fierl.sheq i madh,Rr.Teodor Muzaka,km 1,perball la mour
Fier
20 Gush 17:44 Makina , Fier

VW Caddy 2.0 TDI

13 Korr 18:39 Makina , Fier

VW Caddy 1.6TDI max

04 Qer 20:22 Makina , Fier

VW Caddy 1.4 benzin/gas

29 Maj 17:02 Makina , Fier

VW Caddy 1.9TDI Gjermania

29 Pri 16:42 Makina , Fier

VW CADDY 1.6 TDI 95TK

21 Dhj 11:44 Makina , Fier

MB ML 320 CDI FACELIFT

16 Tet 19:51 Makina , Fier

MB E 280 CDI FACELIFT

27 Qer 03:24 Makina , Fier

WV CADDY 1.9 TDI AUTOMATIK

27 Qer 03:24 Makina , Fier

TOYOTA RA 4 2.2 D

20 Qer 19:48 Makina , Fier

MB ML 320 CDI 07 GJERMANIA

24 Maj 20:44 Makina , Tiranë

M-Benz CLS 320 CDI -06

10 000 EUR

07 Shk 12:19 Makina , Fier

M-BENZ C 200 CDI FACELIFT

5 300 EUR

29 Jan 15:51 Makina , Fier

CITROEN C3 1.6 NAFTE

27 Dhj 11:01 Makina , Fier

MB C 220 CDI MANUAL

21 Dhj 09:08 Makina , Fier

MB C CLAS 220 CDI MANUAL

5 499 EUR

20 Dhj 17:31 Makina , Fier

AUDI A4 1.9 TDI

18 Dhj 16:01 Makina , Fier

OPEL COMBO 1.7 NAFTE

12 Dhj 12:45 Makina , Fier

MB E 220 CDI TARGA 12/2018

4 899 EUR

10 Dhj 19:40 Makina , Fier

MB E 220 CDI ME TARGA PER 1 VIT

4 900 EUR

29 Nën 19:56 Makina , Fier

WV CADDY 2.0 LPG GJERMANIA

29 Nën 19:56 Makina , Fier

WV CADDY 1.9 TDI -07

20 Tet 12:45 Makina , Fier

VW CADDY 1.9 TDI SUPER GJENDJE

5 250 EUR

30 Sht 11:09 Makina , Fier

Mercedes C220 CDI OKAZION

4 400 EUR

25 Sht 13:30 Makina , Fier

M-Benz C 1.8 LPG GJERMNIA

17 Gush 12:42 Makina , Fier

M-Benz ML 320 CDI Gjermania

12 700 EUR

08 Gush 15:34 Makina , Fier

M-Benz C 220 CDI -06

Në fillim