Authorized Service

Kur e bejme mire, pse mos ta bejme me lire

Me nje eksperience shumevjecare operojme ne fushen e elektronikes (celulare, tablet/ipad, PC). Ju ofrojme shitje/blerje per aparate celulare, aksesore te ndrryshem dhe te vecante, produkte origjinale, si dhe mundesojme sherbime dhe servise me cmimet   Shfaqni Më Shumë Me nje eksperience shumevjecare operojme ne fushen e elektronikes (celulare, tablet/ipad, PC). Ju ofrojme shitje/blerje per aparate celulare, aksesore te ndrryshem dhe te vecante, produkte origjinale, si dhe mundesojme sherbime dhe servise me cmimet me te lira ne treg per aparatet tuaj. Ndodhemi ne hyrje te Komunes se Parisit, perballe me Zgara Labe. Vizitoni dyqanin tone per cdo gje, ose kontaktoni ne 0693766780 ose 0693803444
Authorized Service
rruga Medar Shtylla ne hyrje te Komunes se Parisit
Tiranë
08 Sht 18:45 Telefona celular , Tiranë

Sony Z5 Compact si i ri

25 000 LEK

08 Sht 18:17 Telefona celular , Tiranë

Motorola G5 Plus si i ri

30 000 LEK

23 Gush 12:06 Telefona celular , Tiranë

Huawei nexus 6p

45 000 LEK

13 Korr 20:11 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7plus gjendja si i ri

80 000 LEK

19 Qer 19:24 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6s me icloud gjendja 10

15 000 LEK

17 Qer 13:38 Telefona celular , Tiranë

iPhone 7 JetBlack me icloud

30 000 LEK

04 Maj 15:06 Telefona celular , Tiranë

Google nexus 7 super okazion

15 000 LEK

27 Pri 12:57 Telefona celular , Tiranë

J7 2016 si I ri me garanci

25 000 LEK

18 Pri 11:01 Telefona celular , Tiranë

Okazion iPhone 6 64Gb si i ri

47 000 LEK

18 Pri 10:53 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 3

23 000 LEK

09 Pri 13:56 Telefona celular , Tiranë

Samsung S6 G920F si i RI

35 000 LEK

08 Shk 12:44 Telefona celular , Tiranë

iPhone 5

04 Shk 17:31 Telefona celular , Tiranë

iPhone 6s

65 000 LEK

18 Tet 16:33 Telefona celular , Tiranë

Galaxy s5 si i ri

25 000 LEK

18 Tet 11:24 Telefona celular , Tiranë

iPhone 5

22 000 LEK

01 Gush 11:12 Telefona celular , Tiranë

iPhone 4s

13 000 LEK

24 Qer 11:58 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy s6 edge

50 000 LEK

Në fillim