Amarildo Sterkaj

Agjensi shitje blerje shtepia troje makina telefona etj.
RR.Gjuhadol
Shkodër
11 Maj 00:48 Vila , Shkodër

Shitet toke dhe shtepi ne shiroke

90 000 EUR

19 Pri 20:45 Apartamente , Shkodër

Apartament 1+1 +1 dhome shtese

26 000 EUR

19 Pri 20:29 Vila , Shkodër

Vile me 400m2 truall ne Velipoje

149 000 EUR

19 Pri 20:09 Apartamente , Shkodër

Super Apartament 2+1 me 2wc

59 900 EUR

19 Pri 20:09 Apartamente , Shkodër

Apartament me sip 110m2 ne L.Rus

57 500 EUR

19 Pri 20:01 Shtëpi , Shkodër

Shtepi private 3 kateshe ne Shkoder

265 000 EUR

19 Pri 19:01 Apartamente , Shkodër

Super okazion ne Koplik

45 000 EUR

19 Pri 19:01 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera Apartament 2+1 me 2wc

20 000 LEK /muaj

19 Pri 18:48 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera Shtepi private kati 2

20 000 LEK /muaj

19 Pri 18:40 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera shtepi private ne qender

350 EUR /muaj

19 Pri 18:04 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera Apartament per studenta

20 000 LEK /muaj

19 Pri 17:48 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera aparatament ne L.Rus

15 000 LEK

19 Pri 17:00 Shtëpi , Shkodër

Shtepi private prane Unazes Dracin

129 000 EUR

19 Pri 16:52 Shtëpi , Shkodër

Shtepi me 6400m2 ne Rranza Bushat

7 500 000 LEK

19 Pri 16:44 Shtëpi , Shkodër

Vile 3 kateshe ne L.Xhabije

120 000 EUR

19 Pri 16:36 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera Shtepi private ne Shkoder

60 000 LEK /muaj

18 Pri 23:19 Apartamente , Shkodër

Super okazion vete per disa dite!

110 000 EUR

18 Pri 23:07 Apartamente , Shkodër

Apartament 2+1 ne L.Xhabije

4 500 000 LEK

18 Pri 22:55 Apartamente , Shkodër

Shitet Apartament 2+1 kati 4

32 000 EUR

18 Pri 22:51 Apartamente , Shkodër

Apartament sip 75m2 ne Shkoder

32 000 EUR

18 Pri 22:43 Apartamente , Shkodër

Apartament 2+1 ne Tirane

59 000 EUR

Në fillim