AUTO DURRES

AUTO DURRES

Makina ne shitje!   Shfaqni Më Shumë Makina ne shitje!

Na gjeni ne Facebook: AUTO DURRES
Na gjeni dhe ne Instagram: autodurres
41.3330987701586 19.461474269628525
DURRES
Durrës   Tregoni në hartë
15 Sht 11:03 Makina , Durrës

Citroen C3 2007 1.4 Nafte AUTOMATIKE

3 700 EUR

15 Sht 11:03 Makina , Durrës

Mazda 6 Viti 2005 2.0 Nafte

3 600 EUR

15 Sht 11:03 Makina , Durrës

VW Passat 2.0 TDI AUTOMATIKE

5 850 EUR

15 Sht 11:02 Makina , Durrës

AUDI A4 2.0 NAFTE VITI 2007

5 600 EUR

15 Sht 10:57 Makina , Durrës

Toyota Rav4 2.2 Nafte Viti 2009

8 500 EUR

06 Sht 14:38 Makina , Durrës

BMW X1 2.0 Nafte Viti 2010

16 000 EUR

21 Korr 19:25 Makina , Durrës

<<<U SHIT>>>VW Golf 5 1.9 TDI

4 400 EUR

04 Maj 19:42 Makina , Durrës

<<<U SHIT>>> VW Golf 6 R-Line 2010

8 300 EUR

01 Shk 15:20 Makina , Durrës

<<<U SHIT>>>Citroen C3 AUTOMATIKE 2004

3 500 EUR

27 Jan 22:47 Makina , Durrës

<<<U SHIT>>>VW Passat 2.0 AUTOMATIKE

6 800 EUR

24 Jan 21:46 Makina , Durrës

<<<U SHIT>>>Ford Fiesta 1.4 Nafte 2006

3 200 EUR

21 Jan 22:37 Makina , Durrës

<<<U SHIT>>>Ford Focus TITANIUM

5 200 EUR

Në fillim