Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 401 - 450 nga 4408
  • Personi privat ,4019
  • Ndërmarrje ,389
19 qershor 14:07
GOMA BUJQESORE TE REJA DHE TE PERDORURA
Me marrveshje
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 14:07
GOMA BUJQESORE TE REJA DHE TE PERDORURA
Me marrveshje
Durrës Të tjera
19 qershor 14:07
GOMA BUJQESORE TE REJA DHE TE PERDORURA
Me marrveshje
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 14:05
GOMA BUJQESORE TE REJA DHE TE PERDORURA
Me marrveshje
Durrës Të tjera
19 qershor 13:57
M.a.B. ----- DISK ANGELONI 2.5
Me marrveshje
Durrës Të tjera
19 qershor 13:57
M.a.B. ----- ESKAVATOR PER TRAKTOR
Me marrveshje
Durrës Të tjera
19 qershor 13:57
M.a.B. ----- KUNDRAPESHA JOHN DEERE - LANDINI - FENDT - FIAT
2 €
Durrës Të tjera
19 qershor 13:57
M.a.B. ----- GRIRESE GJITHCKAJE ME KRAH
400 €
Durrës Të tjera
19 qershor 13:56
M.a.B. ----- MISHELATOR - IDEAL PER STALLA MBI 20 LOPE
Me marrveshje
Durrës Të tjera
19 qershor 13:56
M.a.B. ----- MAKINERI PER MBJEDHJEN E FIDANISHTEVE
Me marrveshje
Durrës Makina përcjellse
19 qershor 13:54
M.a.B. ----- GUZHINETA BUJQESORE
Me marrveshje
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 13:54
M.a.B. ----- KOMPONENTE BUJQESORE
Me marrveshje
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 13:54
M.a.B. ----- PJESE PER TRAKTORE
Me marrveshje
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 13:53
M.a.B. ----- KOMPONENTE HIDRAULIKE - - - - POMPA HIDRAULIKE
10000 lek
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 13:49
M.a.B. ----- FILTER NAFTE MODEL CAV PER VETEM 180 LEK
180 lek
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 13:48
M.a.B. ----- GUARNICION FIATAGRI 3 PISTONA PER VETEM 13 EURO
13 €
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 13:48
M.a.B. ----- THIKA GJERMANE Ø19 DHE Ø21 PER VETEM 99 LEK
99 lek
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 13:48
M.a.B. ----- SUSTA WELGER 45-42-52-53-63-71-73-630-730
200 lek
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 13:48
M.a.B. ----SUSTA GALLIGNANI 5000 - 6000 - 7000 - 6100 - 7100
200 lek
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 13:48
M.a.B. --- POMPE NAFTE 3 PISTONA PER FIATAGRI - NEWHOLLAND
200 €
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 13:47
M.a.B. ---KORONE - PINION PER FORD SERIA 3000-4000-4100-4190
250 €
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 13:47
M.a.B. ----- MOTORR SAME-LAMBORGHINI 3PISTONA - MODEL I RI
350 lek
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 13:47
M.a.B. ----- MOTORR FENDT 3PISTONA - GJENDJE PERFEKTE
400 €
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 13:46
M.a.B. ----DIFERENCIAL PER FORD SERIA 3000-4000- 5000 - 6000
1400 €
Durrës Të tjera
19 qershor 12:22
M.a.B. ----- KUNDRAPESHA PER FIATAGRI
2 €
Durrës Të tjera
19 qershor 12:22
M.a.B. ----- TREGTIM MAKINERI BUJQESORE DHE PJESE KEMBIMI
Me marrveshje
Durrës Të tjera
19 qershor 12:21
M.a.B. ----- GABINA TRAKTORI
Me marrveshje
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 12:21
M.a.B. ----- PJESE KEMBIMI PER TE GJITHE TRAKTORAT
Me marrveshje
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 12:21
M.a.B. ----- PJESE KEMBIMI TE PERDORURA PER FORD 5000 DT
Me marrveshje
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 12:21
M.a.B. ----- PJESE KEMBIMI PER MASSEY FERGUSSON 595
Me marrveshje
Durrës Zetorë
19 qershor 12:19
TRAKTOR KUBOTA 2 PISTONA PER PJESE
Me marrveshje
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 12:19
MOTORR KUBOTA MODEL D1105D KOMPLET 3 PISTONA
Me marrveshje
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 12:18
PJESE PER MOTORRAT LOMBARDINI ME 50% ULJE
Me marrveshje
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 12:18
M.a.B. ----- PJESE TE PERDORURA PER JOHN DEERE 4040
Me marrveshje
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 12:18
M.a.B. ----PJESE PER FENDT -FIATAGRI- SAME -JOHN DEERE -FORD
Me marrveshje
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 12:17
M.a.B. ----- MOTOR FENDT 610 LS - 6 PISTONA - Ø 95
300 €
Durrës Pjesë rezervë
19 qershor 10:46
Makin mbjellse misri
2700 €
Fier Makina përcjellse
19 qershor 10:10
Fiatagri laverda 3550 kambio automatike kondicioner
20000 €
Vlorë Kombajna
19 qershor 09:41
FIAT 640 ===== TRAKTOR I RI == VITI 2014 = ZERO ORE PUNE
17800 €
Durrës Zetorë
19 qershor 09:41
MAKINE MBJEDHESE MASKAR ME PEH VITI 2013
5000 €
Durrës Të tjera
19 qershor 09:40
FIAT 640 DT DY DIFERENCIAL NE GJENDJE SHUME TE MIRE
7000 €
Durrës Zetorë
19 qershor 00:56
Zetor 8011 krist
5500000 lek
Korçë Zetorë
18 qershor 20:46
N.P.T NOLI ROGOVE
Me marrveshje
Tiranë Zetorë
18 qershor 20:06
Traktor CASE INTERNATIONAL IH 4215 -97 4X4
Me marrveshje
Durrës Zetorë
18 qershor 19:49
Kubota 90
Me marrveshje
Fier Zetorë
18 qershor 19:42
Traktor FORD 6640 A -95 4X4
Me marrveshje
Durrës Zetorë
18 qershor 19:20
Freze prashitese me 3 element
3300 €
Fier Makina përcjellse
18 qershor 17:46
Lesa hekuri
Me marrveshje
Elbasan Të tjera
18 qershor 15:57
Grup Frize - ASPERA
150 €
Kavajë Makina përcjellse
18 qershor 14:08
Zetorë landini 130
Me marrveshje
Korçë Zetorë
Para kësai |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 | E ardhshme    Faqja 9 nga 89
Shkoni në faqen 

Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.
MerrJep official time