Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 151 - 200 nga 1417
  • Personi privat ,1348
  • Ndërmarrje ,69
24 gusht 18:34
Paisje profesonale fast food dhe picerie
Me marrveshje
Elbasan Për restorante dhe kafule
24 gusht 12:47
MBAJTESE FRUTA PERIMESH
Me marrveshje
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
24 gusht 12:46
Frigirifer banak Ngrires dhe Ftohes SANSON GELATI
Me marrveshje
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
23 gusht 17:09
Makineri per paketimin e sheqerit per kafe.
5300 €
Shkodër Makina dhe mjete për industri
23 gusht 15:49
Rafte metalike per autopjese
Me marrveshje
Tiranë Të tjera
23 gusht 13:00
MAKINERI AKULLI
250 €
Tiranë Të tjera
23 gusht 08:29
Pajisje italiane per parukeri
Me marrveshje
Elbasan Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
22 gusht 23:07
Expres me gjith mulli 50.000 leke te reja
50000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
22 gusht 12:41 Paisie per restorant ose fastfood
Me marrveshje
Vlorë Për restorante dhe kafule
21 gusht 22:17
CADRA PER LOKALE PERMASAT 3X3
Me marrveshje
Tiranë Për restorante dhe kafule
20 gusht 14:22 Kondicioner
150000 lek
Tiranë Të tjera
20 gusht 13:28
Makine per shpime horizontale te orientuara
19000 €
Kukës Makina dhe mjete për industri
18 gusht 13:44
Paisje per dyqan
3000 €
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
17 gusht 08:22
Koplet kolltuqesh
30000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
16 gusht 09:24
Frigorifer Banak
20000 lek
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
14 gusht 17:00
Pjekese pulash me gaz
150 €
Lezhë Për dyqanet dhe ditarë
12 gusht 12:35
MAKINERI PER PRODHIM BLLOQESH , BERDURA DHE PUSETA.
13000 €
Elbasan Makina dhe mjete për industri
10 gusht 19:48
Frigorifer
10000 lek
Shkodër Të tjera
9 gusht 13:56
Makina per kantim te PVC dhe ABS HOLZHER
25000 €
Tiranë Makina dhe mjete për industri
8 gusht 15:36
Makineri per punim druri dhe alumini
Me marrveshje
Pogradec Makina dhe mjete për industri
8 gusht 13:01
Lavatest per parukeri
30000 lek
Tiranë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
7 gusht 21:27
Gjenerator super selencioz
8000 €
Tiranë Makina dhe mjete për industri
7 gusht 14:08
Paisje per thonje (Freze)
130 lek
Tiranë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
6 gusht 22:30
Makineri per pjekjen e kafes +mulli
200000 lek
Pogradec Makina dhe mjete për industri
6 gusht 22:30
Makineri per pjekjen e kafes +mulli
200000 lek
Pogradec Makina dhe mjete për industri
6 gusht 22:29
Makineri per pjekjen e kafes +mulli
200000 lek
Pogradec Makina dhe mjete për industri
6 gusht 19:51
Renault megane scenic 98-99 DTI 1.9 DIESEL
2200 €
Berat Të tjera
5 gusht 14:21
Pajisjet e nje parukerie
130000 lek
Tiranë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
4 gusht 16:00
Furre buke
4000 €
Tiranë Të tjera
3 gusht 23:10
Krevat estetike edhe masazhi me koke te levizshme
155 €
Tiranë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
3 gusht 22:42
Lavatest parukerie
190 €  230
Tiranë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
3 gusht 19:12
Peshore Elektronike me Barcod
Me marrveshje
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
3 gusht 16:45
Makineri automatike per qerimin e patateve
Me marrveshje
Korçë Të tjera
3 gusht 12:04
Karrike tavolina per bar
Me marrveshje
Tiranë Për restorante dhe kafule
2 gusht 21:01
Pajisje te kompletuar per furre buke ne gjendje perfekte
4 €
Durrës Makina dhe mjete për industri
2 gusht 15:08
Te gjitha llojet e Maqimav per Perponim te Mishit
Me marrveshje
Tiranë Makina dhe mjete për industri
1 gusht 09:43
SHEZLLONE PLAZHI ALUMINI
Me marrveshje
Tiranë Të tjera
31 korrik 08:29
Maqinë për pije energjetike
Me marrveshje
Tiranë Makina dhe mjete për industri
30 korrik 23:18 Ekspres kafeje WEGA 2 grupesh + mulliri blurjes
40000 lek  45.000
Tiranë Të tjera
30 korrik 08:07 Gjenerator silencioz te perdorur
Me marrveshje
Tiranë Makina dhe mjete për industri
29 korrik 23:56 Brumatrice me kapacitet te madh
900 €
Tiranë Të tjera
29 korrik 21:31
Frigorifer banak profesional per pica
2000 €
Tiranë Të tjera
29 korrik 09:19
Vinxh i vogel ndertimi
19000 lek
Tiranë Servis mekanik
26 korrik 19:45
Gjenerator silent 3 fazor ,motor anglez ne Elbasan
600000 lek
Elbasan Makina dhe mjete për industri
25 korrik 20:34
Banak Italian per Bar restorant
1300 €
Durrës Për restorante dhe kafule
25 korrik 15:23
ZGARE + FRITEZE
600 €
Lushnjë Për restorante dhe kafule
25 korrik 15:07 Mobilje parukerie e kompletuar
1800 lek
Tiranë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
25 korrik 10:59
Printer per thonj-NAILS PRINTER
1000000 lek
Tiranë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
25 korrik 10:22
Ekspres 2grupsh
75000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
25 korrik 09:07 Solar
1000 €
Tiranë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 4 nga 29
Shkoni në faqen 
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.
MerrJep official time