Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 101 - 150 nga 1624
  • Personi privat ,1542
  • Ndërmarrje ,82
13 dhjetor 14:20
Makina te ndryshme për Mobilerei
Me marrveshje
Kukës Makina dhe mjete për industri
13 dhjetor 13:58
Paisje per Fast food
1500 €
Fier Për restorante dhe kafule
13 dhjetor 12:13
Sobe Me 4 Vatra + Zgare, Inoksi
100000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
13 dhjetor 12:07
KAP INOKSI 2 m
30000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
13 dhjetor 12:06
Frigorifer Akulloreje
2000 €
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
13 dhjetor 10:43
FRIGORIFER NGRIRES/FRESKUES USHQIMOR
100000 lek
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
12 dhjetor 16:27
Frigorifer Banak
180000 lek
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
12 dhjetor 16:25
Salle interneti
400000 lek
Durrës Të tjera
12 dhjetor 16:05
Linja per prodhimin e pelletit
Me marrveshje
Kukës Makina dhe mjete për industri
12 dhjetor 13:01
Furre byrek,pica dhe tostiere
1000 €
Durrës Për restorante dhe kafule
12 dhjetor 08:11
Furr buke, brumatice , tavolina pune etj . prerse buke
8000 lek
Fier Për dyqanet dhe ditarë
11 dhjetor 15:33
FRIGORIFER NGRIRES USHQIMOR
Me marrveshje
Durrës Për dyqanet dhe ditarë
10 dhjetor 21:33
Vegla per servis lyerje makinash
Me marrveshje
Durrës Makina
10 dhjetor 18:11
Makine qepse
Me marrveshje
Elbasan Makina dhe mjete për industri
9 dhjetor 15:47
22 karrike , 9 tavolina , 2 komplete kolltuqesh te gjith
1200 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
9 dhjetor 08:29
Pajisje fast-food-i
Me marrveshje
Pogradec Për restorante dhe kafule
8 dhjetor 21:46
Qebap 20kg ,mulli kafeje,dhe ngjites ambadhazhimi.
1800 €
Berat Për dyqanet dhe ditarë
8 dhjetor 18:37
Vegla per İnjektim Plastik
Me marrveshje
Tiranë Makina dhe mjete për industri
8 dhjetor 18:35
Makineri perpunimi qumeshti
Me marrveshje
Kukës Të tjera
8 dhjetor 15:31
Maqine per gazim te ujit SATURATOR
2500 €
Tiranë Makina dhe mjete për industri
8 dhjetor 15:29
Maqine per plastike marka KLOKNER FERMOMATIK MAUER
4000 €
Tiranë Makina dhe mjete për industri
8 dhjetor 15:13
PET ambalaza / KALAPI
500 €
Tiranë Makina dhe mjete për industri
8 dhjetor 13:25
GJENERATOR 15 KW DHE KOMPRESSOR
Me marrveshje
Kukës Makina dhe mjete për industri
8 dhjetor 10:48
Rafte Metalike te ndryshme
Me marrveshje
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
8 dhjetor 08:50
Kolltuqe & Tavolina cilesore
Me marrveshje
Tiranë Për restorante dhe kafule
7 dhjetor 19:09
MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN
Me marrveshje
Tiranë Makina dhe mjete për industri
7 dhjetor 19:09
MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN
Me marrveshje
Tiranë Makina dhe mjete për industri
7 dhjetor 18:59
Gjernator
Me marrveshje
Lezhë Makina
7 dhjetor 12:52
TAVOLINA PER SALLE INTERNETI
Me marrveshje
Tiranë Të tjera
7 dhjetor 12:20 Pajisjet e nje Servisi
Me marrveshje
Tiranë Servis mekanik
6 dhjetor 16:07
Gjenerator 3-fazorsh
50000 lek
Tiranë Makina
6 dhjetor 15:47
Expres me gjith mulli 700 euro
700 €
Tiranë Për restorante dhe kafule
5 dhjetor 15:31
Shtypshkronje
10000 €
Vlorë Makina dhe mjete për industri
5 dhjetor 14:43
Paisje fast food
Me marrveshje
Korçë Për restorante dhe kafule
5 dhjetor 10:54
Kasaforta te Sigurise se Larte
Me marrveshje
Tiranë Të tjera
5 dhjetor 09:17
OKAZION PRODUKTOR - CARPIGJANI ,FRIGORIFER - AKULLORE (NDRIM
Me marrveshje
Kucovë Për restorante dhe kafule
5 dhjetor 01:00
MAQINAT PER PALETA
Me marrveshje
Malësi e Madhe Makina dhe mjete për industri
4 dhjetor 09:04
Vinxh i vogel ndertimi
19000 lek
Tiranë Servis mekanik
4 dhjetor 00:39
Ploter CANON Imageprograf W8400 42 inch
2450 €
Tiranë Makina dhe mjete për industri
3 dhjetor 16:10
Makin per prodhimin e flipsave
Me marrveshje
Malësi e Madhe Makina dhe mjete për industri
3 dhjetor 15:12
Betoniere 7m3 -shrek 3 paketor -qeskash - klark pirun 2,5 t
Me marrveshje
Sarandë Makina dhe mjete për industri
3 dhjetor 13:49
Paisje te nje lokali
Me marrveshje
Tiranë Për restorante dhe kafule
3 dhjetor 08:20
Mobilje zyre te paperdorura me cmime te arsyeshme
70000 lek
Tiranë Pajisje për zyra
3 dhjetor 08:03
Kolltuqe per lokale, parukeri. (4 komplete)
65000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
2 dhjetor 20:27
Poltron
160 lek
Berat Pajisje për zyra
2 dhjetor 19:12
Makineri per prodhimin e kutive të Kartonit
Me marrveshje
Durrës Makina dhe mjete për industri
2 dhjetor 18:19
Makineri per prodhimin e kutive të Kartonit
Me marrveshje
Tiranë Makina dhe mjete për industri
1 dhjetor 18:25 Mulli kafeje monofaze
20000 lek
Durrës Për restorante dhe kafule
1 dhjetor 14:00
Linje kafe turke pjekje 10 kg bashke me mulli 3 fazore
650 €
Elbasan Makina dhe mjete për industri
30 nëntor 22:29
Gjenerator super selencioz
8000 €
Tiranë Makina dhe mjete për industri
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 3 nga 33
Shkoni në faqen 

Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.
MerrJep official time