Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 101 - 150 nga 1993
  • Personi privat ,1746
  • Ndërmarrje ,247
27 mars 22:51
International 844 XL
14500 lek
Durrës Zetorë
17 maj 20:18
Zetor universal 65 kual fuqi
15000 lek
Dibër Zetorë
10 shkurt 08:52
Shitet!!!Motosharre per dru
15000 lek
Fier Makineri pylltari
17 nëntor 10:54
Plug 3 vesh sarapan
15000 lek
Pogradec Makina përcjellse
15 janar 20:11 Goma per traktor
120 €
Dibër Pjesë rezervë
20 korrik 17:30
Motokorese bari
120 €
Lushnjë Të tjera
24 tetor 19:38
KUBOTA 50KV
17000 lek
Pogradec Zetorë
4 shkurt 19:22
FIATAGRI
17000 lek
Fier Zetorë
16 qershor 21:42
Zetor ford 110
17000 lek  210.000
Fier Zetorë
8 tetor 10:41
Kombajne fortschrit e 514
18000 lek
Fier Kombajna
21 dhjetor 10:47
Mbiellse misri me 4 rreshta
150 €
Fier Makina përcjellse
17 shtator 19:14
Betoniere per traktor 250cm*
150 €  200
Fier Të tjera
19 korrik 19:54
Grup Frize - ASPERA
150 €
Kavajë Makina përcjellse
2 qershor 23:09
Fostrich e 514
20000 lek
Fier Kombajna
29 maj 23:23 Zetor
20000 lek
Skrapar Zetorë
10 mars 13:58
Kombanje CLAAS dominator 80 me dy hedra
20000 lek
Shkodër Kombajna
9 shkurt 21:20
Traktor
22000 lek
Devoll Zetorë
10 janar 14:25 Makina Pyllore dhe bujqesore
22000 lek
Tiranë Të tjera
12 prill 19:11
Shpojse dheu
180 €
Tiranë Të tjera
19 prill 18:50
Shpojse dheu e pa perdorur
190 €  370
Tiranë Makineri pylltari
7 shtator 09:04
Traktor Deuz 105 kuaj turbo
25000 lek
Lushnjë Zetorë
26 korrik 18:27
OKAZION PISTON PER TRAKTOR ME VALVUL
200 €
Durrës Pjesë rezervë
14 nëntor 19:55
U SHIT -----SHIRESE MISRI E RE
200 €
Durrës Të tjera
26 nëntor 22:05
Sharre GATERR
200 €
Shkodër Makineri pylltari
12 korrik 17:08
plug i vogel ne gjendje shum te mire!!!! oferte!!!!!!!!!!!!
29999 lek
Korçë Makina përcjellse
19 korrik 10:47
Makine per qepje duhani, elektrike
30000 lek
Korçë Makina përcjellse
9 maj 08:45
POMP VADITJE
30000 lek
Lezhë Të tjera
23 qershor 21:44
Pompe vaditese Per Traktor Nga 20 -60 kuaj fuqi
245 €
Korçë Të tjera
26 prill 14:48 Zetor fiatagri 130/90 -dt 24
32000 lek
Durrës Zetorë
27 maj 14:09
u shit. flm merrjep..
250 €
Vlorë Të tjera
14 nëntor 19:56
U SHIT -----MULLI BUJQESOR
250 €
Durrës Të tjera
25 qershor 09:48
KORONE - PINION PER FORD SERIA 3000-4000-4100-4190
250 €
Durrës Pjesë rezervë
26 korrik 15:24
M.a.B. ----- PLUG VIJASH ITALIAN
250 €
Durrës Makina përcjellse
25 qershor 10:06
DISQE 34 PER LAMBORGHINI -- HURLIMAN -- SAME -- DEUTZ FAHR
250 €
Durrës Të tjera
25 qershor 10:05
GOMA 18.4-30 COP 2 PER AUTOKOMBANJE
250 €
Durrës Të tjera
25 qershor 10:04
SHPERNDARESE PLEHU KIMIK
250 €
Durrës Të tjera
25 korrik 10:45
Vllaqa 3 krah
260 €
Kukës Makina përcjellse
21 shkurt 11:37
POMPE VADITSE ME NAFTE E FUQISHME .
35000 lek
Tepelenë Të tjera
5 mars 11:20
MULLI PER BLUARJE TE MISERIT DHE FSHIRJE TE MISERIT
280 €
Kukës Makina përcjellse
7 maj 18:17
MULLI POLISTEROJ QE SHKOQ MISER DHE BLUAN ME BOQE
300 €
Kukës Makina përcjellse
7 mars 07:28
PLUG 2 VESH ---- SHITUR KORCE
40000 lek
Durrës Të tjera
16 maj 15:55
5 KOSA TE BEOGRADIT PARA RROTE
320 €
Kukës Makina përcjellse
10 janar 20:12
Motorre sharren hosqfarna 365
340 €
Tiranë Makineri pylltari
24 nëntor 06:46
Motorr BELARUS 650 ne gjendje perfekte gati per tu montuar
45000 lek
Durrës Pjesë rezervë
25 qershor 10:08
DISK PER FIATAGRI ME RREZE 38
350 €
Durrës Të tjera
26 korrik 15:20
M.a.B. ----- KORBS PLUGU 1 VESH ME KALLAUZ
350 €
Durrës Makina përcjellse
31 maj 18:43
KOSA PER SHITJE
350 €
Kukës Makina përcjellse
25 korrik 10:46
Grebuj lule dielli shum pak e perdorun
360 €
Kukës Makina përcjellse
19 prill 18:48
Motorr sharra STHIL 381 model i ri
370 €
Tiranë Makineri pylltari
12 prill 19:16
Motore sharra stihl 038
380 €
Tiranë Makineri pylltari
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 3 nga 40
Shkoni në faqen Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.
MerrJep official time