Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 51 - 100 nga 2713
  • Personi privat ,2599
  • Ndërmarrje ,114
Sot 11:32
Frigorifer Freskues
28000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
Sot 11:31
Zgar me qymyr per ambjente te jashtme
26000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
Sot 11:25
Sharra mermeri graniti automatike
Me marrveshje
Durrës Makina dhe mjete për industri
Sot 00:56
Kase fiskale "AED NESSO LIGHT" **** Okazion****
230 lek  250
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
Sot 00:55
***Tabel + Kryq*** Per Farmaci """"OKAZION"""""
300 €
Tiranë Të tjera
Dje 21:45
MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN
Me marrveshje
Durrës Makina dhe mjete për industri
Dje 21:44
MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC
Me marrveshje
Shkodër Makina dhe mjete për industri
Dje 21:42
Makineri per Dyer dhe Dritare PvC dhe Alumin
Me marrveshje
Vlorë Makina dhe mjete për industri
Dje 21:41
MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN
Me marrveshje
Tiranë Makina dhe mjete për industri
Dje 21:11
Frigorifer 220liter
Me marrveshje
Shkodër Për dyqanet dhe ditarë
Dje 20:52
Super ofert nxitoni !!Shiten Tavolina dhe karrige per lokal
Me marrveshje
Tiranë Për restorante dhe kafule
Dje 19:19
Sob per restorante
Me marrveshje
Shkodër Për restorante dhe kafule
Dje 19:17
Sob per shtepi
Me marrveshje
Shkodër Për restorante dhe kafule
Dje 18:00
Cader lokali e re ne qese e paperdorur 170 mije leke
17000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
Dje 17:59
Cader 6 kendeshe per lokale taraca oborre shtepie etj
10000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
Dje 17:58
Termus aparat uji
10000 lek
Tiranë Pajisje për zyra
Dje 17:56
Frigorifer kollone 30.000 LEKE TE REJA
30000 lek
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
Dje 17:56
Frigorifer kollone coca cola
30000 lek
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
Dje 17:55
OKAZION.Expres me gjith mulli 40.000
40000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
Dje 17:54
Expres FAEMA ranciljocimbali spaciale me gjith mulli 40000
40000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
Dje 17:52
Expres Faema me gjith mulli Mazer.
50000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
Dje 17:51
Expres San Marko me gjith mulli
50000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
Dje 17:51
10 cope Expresa mono faze me gjith mulli faema etjera
40000 lek
Tiranë Të tjera
Dje 17:50
Autoservis i kompletuar shiten paisjet ose nderrohen me auto
Me marrveshje
Durrës Servis mekanik
Dje 11:22
SHITET Vinoteke Druri.
50000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
Dje 11:21
SHITEN Serviset e restorantit (luge, thike, pirun) 100L/copa
100 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
Dje 11:21
SHITET Banak Frigorifer Inox 70.000 Leke
70000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
Dje 11:20
SHITEN MBULESA te bardha karrigesh per Festa.
400 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
Dje 11:19
SHITEN Tavolina te rrumbullaketa restoranti
5000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
Dje 11:19
SHITEN Tavolina dhe Karrige Restoranti te perdorura
1000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
Dje 11:15
Kase fiskale AED
19000 lek
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
Dje 11:14
Sobe 6 vatra me furre per Restorant.
100000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
Dje 11:14
SHITET Furre me gaz per Restorant.
100000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
8 tetor 23:30
Frigorifer kolone
20000 lek  30.000
Shkodër Për dyqanet dhe ditarë
8 tetor 21:42 Makina Qepese
2600 €
Berat Makina dhe mjete për industri
8 tetor 19:36
HOMOGJENIZUES
10000 €
Sarandë Makina dhe mjete për industri
8 tetor 16:02
Furr picash e byrek
Me marrveshje
Shkodër Për restorante dhe kafule
8 tetor 14:08
Pjekse pulash me gaz e pa perdorur
35000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
8 tetor 13:26
Rafte per kancelari/market etj
20000 lek  25.000
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
7 tetor 16:38
Pajisje Parukierie
150000 lek
Durrës Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
6 tetor 23:04
OKAZION....Paisje parukerie
130000 lek
Vlorë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
6 tetor 19:58
Frigorifer
Me marrveshje
Fier Për dyqanet dhe ditarë
6 tetor 18:58
Furre
1200 €
Kurbin Për restorante dhe kafule
6 tetor 18:22
Crepiere me gaz pothuajse e pa perdorur fare
180 €
Tiranë Për restorante dhe kafule
6 tetor 17:43
Lavatest
1900 lek
Tiranë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
6 tetor 17:22
Frigorifer
Me marrveshje
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
6 tetor 16:05
Pjekse pulash
Me marrveshje
Tiranë Për restorante dhe kafule
6 tetor 15:10
OKAZION! SUPER OFERTE Frigorifer.nga 600 euro vetem 485euro!
485 €
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
6 tetor 13:46
Frigorifer kollon ngrires/freskues
Me marrveshje
Tiranë Për dyqanet dhe ditarë
6 tetor 12:45
Gjiro Mishi Profesionale
55000 lek
Tiranë Për restorante dhe kafule
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 2 nga 55
Shkoni në faqen 

Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.
MerrJep official time