Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1 - 50 nga 1075
  • Personi privat ,1003
  • Ndërmarrje ,72
Sot 12:06
Abonime Online te sigurta , pa nderperje
5 €
Sarandë Pajisje për televizi satelike
Dje 19:13 Dog argjentino 2 muajsh rac e paster
200 lek  220
Sarandë Qenë
Dje 19:11
MITSUBISHI 02 DIZEL
5000 €
Sarandë Makina
Dje 11:17 TOKE 600M² ME CERTIFIKAT PRONESIE
25000 €
Sarandë Ara dhe ferma
Dje 08:06
BMW E38 750 benzin -99 " OKAZION "
3500 €
Sarandë Makina
28 maj 19:40
ulluqe pa shkeputje
Me marrveshje
Sarandë Materiale ndërtimore
28 maj 19:39 Seat Ibiza 1.4 benzin -95
Me marrveshje
Sarandë Makina
28 maj 18:43
JEEP CHEROKEE 2.5 TDI -98 Shitet/ndërohet!
290000 lek
Sarandë Makina
28 maj 08:17
Toke 7.25 HA Sarande vija e pare bregdet. Plazhi Manastirit.
Me marrveshje
Sarandë Ara dhe ferma
27 maj 22:57
Furgon Ford transit 2.4 tdi -01
5500 €
Sarandë Makina për ngakesë dhe Tërheq
27 maj 22:23
BMW 320 d ( mundesi nderrimi )
3000 €
Sarandë Makina
27 maj 18:19
Land Rover Freelander 1.8 benzin -01 i disk. nderrohet
3200 €
Sarandë Makina
27 maj 15:32
Motoskaf
5000 €
Sarandë Anije me motorë
27 maj 12:10
Motorr yfm 250 cc -09
1800 €
Sarandë ATV/katër-rrotë
26 maj 18:54
Mitsubishi Pajero dizel -98
1200 €
Sarandë Makina
26 maj 15:05
Suzuki burgman ,400 -03 nderohet
600 €
Sarandë Skuter
26 maj 12:16
Mercedes Benz Sllon S-300 Full options -98
Me marrveshje
Sarandë Makina
26 maj 12:14
Audi A6 2.5 TDI -00
2700 €
Sarandë Makina
25 maj 22:55
VW Golf 5 1.4 benzin -07
5000 €  6.000
Sarandë Makina
25 maj 16:14
APARTAMENT NE SARANDE NE BUZE TE DETIT PREJ 59m ME HIPOTEKE
38000 €
Sarandë Apartamente
25 maj 13:33
Sarande, shes apartament duplex 3+1+BLK 146 m² 174.000 Euro
174000 €
Sarandë Apartamente
25 maj 01:07
Hyundai Tiburon Coupe Tuning
Me marrveshje
Sarandë Makina
24 maj 19:20
Dhoma me qera ksamil + nje vile kati1(villa hrisagjelo)
Me marrveshje
Sarandë Dhoma
24 maj 19:01
Mercedes Benz Sprinter 208 -02
7000 €
Sarandë Makina për ngakesë dhe Tërheq
24 maj 11:23
Ford Focus diesel -06
5000 €  5.400
Sarandë Makina
23 maj 19:29
Jeep Renegade benzn -00
5000 €
Sarandë Makina
23 maj 17:23 Furre buke me dru ne qender te sarandes shitet biznesi
9500 €
Sarandë Teknikë e bardhë/Aparate për amvisëri
22 maj 19:20 Truall 330 m2 vija e dyte siper bregut
Me marrveshje
Sarandë Ara dhe ferma
21 maj 15:34
Iphone 6 plus 16gb Gold
450 €
Sarandë Celularë
20 maj 22:29
varse diamant zwarovski
Me marrveshje
Sarandë Veshje/Mbathje dhe stolime
20 maj 21:32 8 kompjutera pc HP
2000 lek
Sarandë Statikë
20 maj 15:45
Nissan Patrol 4x4 Shitet ose Nderrohet
Me marrveshje
Sarandë Makina
20 maj 09:41
Motorr KTM- Duke 640 -04
1600 €
Sarandë Kros/Enduro
19 maj 19:06
Dhoma plazhi dhe garsoniere ne Ksamil-Sarande>Rooms for Rent
Me marrveshje
Sarandë Dhoma
19 maj 14:40
DHOMA PLAZHI NE SARANDE (Aron's Rooms)
Me marrveshje
Sarandë Dhoma
18 maj 20:56
Mercedes-Benz Teamstar 614 Autobus
15000 €
Sarandë Automjete për udhëtarë
18 maj 16:40
Shtepi ne Ksamil, 2 kateshe, 100m2
220000 €
Sarandë Shtëpi/Vila
18 maj 16:21
DHOMA PLAZHI ME QIRA 10 METRA LARG DETIT TE SARANDES
Me marrveshje
Sarandë Dhoma
18 maj 15:44
Vile 2kateshe me truall 600 m2 Sarande
400000 €
Sarandë Shtëpi/Vila
18 maj 14:57
TOKE NE BORSH TE SARANDES 15 LARG DETIT
105 €
Sarandë Ara dhe ferma
17 maj 21:26
Dhoma-Plazhi dhe Garsoniere-Ne Ksamil-Sarande-Rooms to Let
Me marrveshje
Sarandë Dhoma
17 maj 17:39
Borsh shes toke me hipoteke 1.000 m² cmimi 92 Euro/m² diskut
92000 €
Sarandë Shtëpi/Vila
17 maj 14:06
DHOMA PLAZHI, GARSONIERE NE SARANDE....20 EURO TE DISKUTUESH
20 €
Sarandë Dhoma
16 maj 23:56
Borsh shes toke me hipoteke 1.000 m² cmimi 92 Euro/m² diskut
92000 €
Sarandë Shtëpi/Vila
15 maj 22:36
Toke prej 1000m2 ne Sarande
92000 €
Sarandë Ara dhe ferma
15 maj 21:54 Pajisje dyqan Pjekje Kafe Turke
3300 lek
Sarandë Për dyqanet dhe ditarë
15 maj 21:15
JEPEN DHOMA ME QERA GJATE SEZONIT VEROR
Me marrveshje
Sarandë Dhoma
15 maj 19:32
JAPIM DHOMA ME QERA PER SEZONIN VEROR,NE QYTETIN E SARANDES.
Me marrveshje
Sarandë Dhoma
15 maj 13:00
Mercedes E270 cdi 2002
Me marrveshje
Sarandë Makina
15 maj 12:12 Toke ne Sarande
Me marrveshje
Sarandë Ara dhe ferma
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 1 nga 22
Shkoni në faqen 

Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.
MerrJep official time