Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1 - 50 nga 492
  • Personi privat ,423
  • Ndërmarrje ,69
2 korrik 16:27
Pllaka trotuaresh ,oborresh ,blloqe betoni etj
Me marrveshje
Tiranë Materiale ndërtimore
2 korrik 16:24
Tuba betoni ,shtylla,pllaka trotuari etj
Me marrveshje
Tiranë Materiale ndërtimore
2 korrik 16:23
Bordura , pllaka trotuari , shtylla vreshtarie etj
Me marrveshje
Tiranë Materiale ndërtimore
2 korrik 16:22
Blloqe betoni , tuba ,shtylla , pllaka trotuari
Me marrveshje
Tiranë Materiale ndërtimore
2 korrik 16:22
Shtylla vreshtarie ,blloqe , pllaka per oborre etj
Me marrveshje
Tiranë Materiale ndërtimore
1 korrik 20:55
Gjenerator Kraft
400 €
Elbasan Materiale ndërtimore
29 qershor 22:48
Dyer dhe dritare
60 €  65
Tropojë Materiale ndërtimore
29 qershor 18:07 3 dyer te brendshme ngjyra kafe
257 €
Tiranë Materiale ndërtimore
29 qershor 11:13
Ndërtojmë Villa Multifunksionale Nga Druri Më i Mirë i Bredh
Me marrveshje
Lezhë Materiale ndërtimore
29 qershor 10:19
SHITJE DHE PUNIME ETALBONDI
Me marrveshje
Tiranë Materiale ndërtimore
23 qershor 10:21
Trapan.,matrapik.motorseka
300000 lek
Elbasan Materiale ndërtimore
19 qershor 15:33
SOKKIA DT600
Me marrveshje
Tiranë Materiale ndërtimore
18 qershor 19:50
Vibrato betoni .marka Honda
500 €
Fier Materiale ndërtimore
17 qershor 17:21
Gypa per ujesjells fi 80.90.100
5 €
Kukës Materiale ndërtimore
16 qershor 08:11
Saldatrice Kemppi
1400 €
Tiranë Materiale ndërtimore
16 qershor 08:10
Saldatrice Turbo Telmig 150/1
220 €
Tiranë Materiale ndërtimore
16 qershor 08:09
Saldatrice MasterMig 210
650 €
Tiranë Materiale ndërtimore
14 qershor 08:16
Kompresor lombardini
500 €
Tiranë Materiale ndërtimore
12 qershor 20:14
Shtylla betoni per pemishte vreshta te punuar me vibrator
Me marrveshje
Tiranë Materiale ndërtimore
12 qershor 15:17
Dere dhe dy dritare te gjitha me superluco dhe xham te erret
20000 lek
Tiranë Materiale ndërtimore
11 qershor 22:11
pres bllokash
Me marrveshje
Fier Materiale ndërtimore
11 qershor 21:36
Prerse betoni
400 €
Tiranë Materiale ndërtimore
10 qershor 11:06
Panele Diellore
700 lek
Tiranë Materiale ndërtimore
10 qershor 10:29
Panele Diellore
700 €
Tiranë Materiale ndërtimore
9 qershor 21:25
Vetrat me dy kanata alumin 2 me 2 metra
150 lek
Vlorë Materiale ndërtimore
8 qershor 22:03
Mega-Plast Punojm dyer dhe dritare nga plastika(PVC)
Me marrveshje
Vlorë Materiale ndërtimore
8 qershor 22:01
Punojme dyer dhe dritare nga Plastika (PVC) Mega-Plast
Me marrveshje
Tiranë Materiale ndërtimore
8 qershor 21:55
Prodhojme dyer dhe dritare nga Plastika (PVC) Mega-Plast
Me marrveshje
Durrës Materiale ndërtimore
6 qershor 16:03 Derrasa te perdorura per ndertim
Me marrveshje
Tiranë Materiale ndërtimore
6 qershor 12:42 Dere e blinduar pallatesh
Me marrveshje
Shkodër Materiale ndërtimore
4 qershor 18:43
ulluqe pa shkeputje
1111 lek
Tiranë Materiale ndërtimore
3 qershor 14:25 Shezllone Druri dhe Alumini
Me marrveshje
Sarandë Materiale ndërtimore
2 qershor 17:41
Vegla pune .te ardhura nga italia pjese per servise.etj
Me marrveshje
Durrës Materiale ndërtimore
31 maj 19:41
3 Dyer te Blinduara bashke 400 Euro
400 €  500
Tiranë Materiale ndërtimore
28 maj 19:40
ulluqe pa shkeputje
Me marrveshje
Sarandë Materiale ndërtimore
27 maj 23:13
****- SHITET BIZNES MATERIALE NDERTIMIV****-
Me marrveshje
Tiranë Materiale ndërtimore
27 maj 19:17
Hekur kthyese 3-fazoreshe
500 €
Durrës Materiale ndërtimore
25 maj 18:36
Granit shumic & pakic. Rr; nacjonal shkoder - lezhe:melgush
Me marrveshje
Shkodër Materiale ndërtimore
21 maj 21:40
SKELA PER SUVATIM DHE LYERJE TE KOMPLETUARA 1500m kateror
6500 €
Shkodër Materiale ndërtimore
19 maj 10:01
DYER DHOME Excluzive me mbi 30 modele dhe ngjyra te ndryshme
130 €
Tiranë Materiale ndërtimore
18 maj 22:37
Vinc me korent me telekomande
380 €
Berat Materiale ndërtimore
15 maj 22:16 Kavo elektrike e fabrikacionit italiane , tufa 100 m,dm-2.5,
Me marrveshje
Vlorë Materiale ndërtimore
12 maj 12:04
Trasformator 15 kv 3 fazor
4500 lek
Durrës Materiale ndërtimore
12 maj 10:36
Pompe savotimi maltech m5
1800 €
Durrës Materiale ndërtimore
11 maj 14:53
Materiale ndertimi per armatura te ndryshme
Me marrveshje
Fier Materiale ndërtimore
10 maj 13:56
3 dyer 1 dere guzhine 2 dyer dhome
6000 lek
Tiranë Materiale ndërtimore
9 maj 09:22
Prodhon dyer dhe mobilje me porosi
14000 lek
Tiranë Materiale ndërtimore
8 maj 21:23
Drrasa te llojeve te ndryshme
Me marrveshje
Tiranë Materiale ndërtimore
8 maj 21:23
Drrasa te llojeve te ndryshme
Me marrveshje
Tiranë Materiale ndërtimore
8 maj 21:01
skela per punime te jashtme te pallateve ne total jan 5mij 2
17000 €
Tiranë Materiale ndërtimore
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 1 nga 10
Shkoni në faqen 

Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.
MerrJep official time