Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1 - 50 nga 804
  • Personi privat ,749
  • Ndërmarrje ,55
Sot 10:41
OKAZION !!!!!! PAISJE PER SERVISE
99 €
Durrës Mjete
Sot 09:02
Gjenerator dhe betoniere
1500 €
Tiranë Mjete
Dje 22:47
Makinen per prodhimin e hollshtrafave boij edhe ndrrim me
4566 €
Tiranë Mjete
Dje 15:15
Vinxh monofaze, plus skela, me kapacitet deri ne 300kg
500 €
Durrës Mjete
Dje 12:29
Sharr mermeri,guri 3 fazor
1200 €
Durrës Mjete
14 shtator 23:59
Gjenerator kavasaki
Me marrveshje
Lezhë Mjete
14 shtator 21:46
NIVEL ME LAZER
80 €
Fier Makina
14 shtator 20:57
VIDATOR METABO
Me marrveshje
Elbasan Mjete
14 shtator 19:48
Husqvarna, makina prerje,asfalt,beton,grryrje beton,teraser
Me marrveshje
Tiranë Mjete
14 shtator 14:53
MAKINERI PER LUICIDIMIN E BETONIT
100000 lek
Fier Makina
13 shtator 20:11
Shiten makinerite e nje mobilerie dhe i nderroj
1000 €
Tiranë Mjete
13 shtator 16:35
RULA PER HEKUROSJE CARCAFESH NE HOTELE
Me marrveshje
Pogradec Mjete
12 shtator 14:26
shes vegla te ndryshme gjermane italiane origjinale
Me marrveshje
Tiranë Mjete
12 shtator 12:13
Freskuese per lokale
100 lek
Elbasan Mjete
12 shtator 09:42
Prodhojm kallepa per te gjitha llojet e makinave hidraulike
Me marrveshje
Kukës Makina
11 shtator 19:48
Motosharre per dru e re e pa perdorur maraka gjermane
230000 lek
Durrës Mjete
11 shtator 12:11
Pompe lavazhi
55000 lek
Tiranë Mjete
10 shtator 14:42
Kirbi sentria
1300 €
Tiranë Makina
10 shtator 10:22
Syzator 5 fije
58000 lek
Pogradec Mjete
9 shtator 13:20
SALDATRICE PROFESIONALE KOMPAKT 200 ZVICRA
550 €
Durrës Mjete
8 shtator 20:50
Cutter summa-DX-120-
Me marrveshje
Tiranë Makina
8 shtator 10:20
MAKINE QEPSE
7000 lek
Shkodër Makina
7 shtator 12:52
Matrapik makita
500 €  750
Tiranë Mjete
6 shtator 21:47 NIVEL ME LAZER
Me marrveshje
Fier Mjete
6 shtator 21:46
Hillt Dewalt 12 KG, 19mm, Hex (e pa perdorur)
173600 lek
Tiranë Mjete
6 shtator 21:44
Sharre DW777, Dewalt
63000 lek
Tiranë Mjete
6 shtator 21:43
Shpues me bateri Dewalt DCD 735 C2
39000 lek
Tiranë Mjete
5 shtator 20:55 Pomp suvatimi
3000 €
Tiranë Mjete
4 shtator 19:39
Fetatrice Monofaze
12000 lek
Kavajë Mjete
4 shtator 17:02
PORTABLE MAKINERI PER PVC DYER DHE DRITARE
Me marrveshje
Tiranë Makina
4 shtator 14:39 Makineri per ulluqe zhvillimi 380 e markes NTM americane
Me marrveshje
Elbasan Makina
4 shtator 12:00
Qekiq, (matrapik) per eskavator
1500 €
Lezhë Mjete
3 shtator 12:41
Makine per ekurosje te markes MILE
Me marrveshje
Pogradec Makina
3 shtator 12:37
Timer , R L . Sera (lexo poshte)
2500 lek
Fier Mjete
2 shtator 20:13
Matrapik Hamer 1050 wat Original
70 €
Shkodër Mjete
2 shtator 17:12 Komlet Makina Për PVC
Me marrveshje
Tiranë Makina
1 shtator 20:32
Gjenerator 15 KV . Lombardini 18 KF
1000 €
Lushnjë Mjete
31 gusht 21:21
Vegla per pyje (produkte STIHL gjerman me 1 vit garanci)
Me marrveshje
Tepelenë Mjete
30 gusht 18:09
Preprse Hekurii
350 lek
Durrës Makina
30 gusht 14:47
Vegla pune, trapano, trapan (bateri e djegur)
6000 lek
Fier Mjete
30 gusht 09:36
Vegla pune
Me marrveshje
Shkodër Mjete
29 gusht 16:19
Trapan Pneumatik Hitachi
370 lek
Tiranë Mjete
29 gusht 13:19
Prese sovatimi PFT G4.TRE FAZORE
4000 €
Durrës Makina
28 gusht 11:27 Matrapike te markes bosh' te perdorur vetem nga une
600 €
Tiranë Mjete
27 gusht 20:42
Kompresor
1700 €
Tiranë Makina
27 gusht 18:49
POMPE+FSHESE LAVAZHI
70000 lek  80.000
Tiranë Mjete
25 gusht 15:04
Bobina
Me marrveshje
Tiranë Mjete
25 gusht 14:58
Saldatrice
Me marrveshje
Tiranë Mjete
25 gusht 11:58
Pomp suvatimi ektokseftis
Me marrveshje
Krujë Makina
25 gusht 11:57
Freze Benas Benzin 6kw fuqi -03
600 €
Vlorë Mjete
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 1 nga 17
Shkoni në faqen Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.
MerrJep official time