Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1 - 50 nga 2676
  • Personi privat ,2375
  • Ndërmarrje ,301
21 gusht 17:45
Zetor landini ( italian)
0 lek
Lushnjë Zetorë
20 maj 11:30
INKUBATOR - MODEL I RI...
0 lek
Kukës Të tjera
21 dhjetor 15:15 MOTORR YANMAR 75 KUAJ TURBO PER ZETOR LANDINI
1 lek
Lushnjë Pjesë rezervë
12 dhjetor 19:12
Mjetet me te mira per punimin e tokes
1 lek
Lushnjë Të tjera
12 dhjetor 19:14
Sharra.zinxhir,vaj,pjes kembimi,servis
1 lek
Lushnjë Makineri pylltari
23 nëntor 20:14 Fiatagri 100 kuaj fuqi
16 lek
Lushnjë Zetorë
9 prill 18:04
cat 212c exavator
24 lek
Fier Të tjera
16 dhjetor 08:54
THIKA PER KORRESE GJERMANE Ø19 DHE Ø21 PER VETEM 99 LEK
99 lek
Durrës Pjesë rezervë
25 qershor 21:38
Pompa uji pompa sperkatje
102 lek
Lushnjë Të tjera
21 dhjetor 15:16 PJES-KEMBIMI-PER-LANDINI-Meccormik-VALPADANA.ORGJINAL
1 €
Lushnjë Zetorë
16 shkurt 21:38
Pompa uji vaditese, dhe pjese te tjera per vaditje
1 €
Fier Të tjera
24 tetor 19:11 Makineri mbiellse gruri hedhe dhe pleun
150 lek
Lushnjë Makineri pylltari
24 tetor 19:02 Makineri mbiellse gruri hedhe dhe pleun
150 lek
Lushnjë Makina përcjellse
24 tetor 19:00
Makineri mbiellse gruri
150 lek
Lushnjë Makina përcjellse
24 tetor 18:59
Makineri mbiellse gruri
150 lek
Lushnjë Makineri pylltari
23 tetor 18:49 Makineri
150 lek
Lushnjë Makineri pylltari
23 tetor 18:49 Makineri
150 lek
Lushnjë Makineri pylltari
16 dhjetor 08:53
FILTER NAFTE MODEL CAV PER VETEM 180 LEK
180 lek
Durrës Pjesë rezervë
5 dhjetor 19:29
Goma per traktora me numer 14.00.38
200 lek
Lezhë Të tjera
16 dhjetor 08:52
SUSTA WELGER 45 - 42 - 52 - 53 - 63 - 71 - 73 - 630 - 730
200 lek
Durrës Pjesë rezervë
16 dhjetor 08:53
SUSTA GALLIGNANI 5000 - 6000 - 7000 - 6100 - 7100
200 lek
Durrës Pjesë rezervë
2 mars 21:50
Zetor
200 lek
Korçë Zetorë
3 shtator 16:41
Zorre per vaditje me dimension 4 polshe me fije neilon
250 lek
Lezhë Të tjera
16 dhjetor 09:25
KUNDRAPESHA PER JOHN DEERE - FORD - LANDINI - FENDT - FIAT
2 €
Durrës Të tjera
16 dhjetor 08:47
KUNDRAPESHA PER FIATAGRI
2 €
Durrës Të tjera
1 dhjetor 15:14
Makine mbjellese per mbjelljen e grurit
350 lek
Pogradec Makina përcjellse
18 shtator 22:05
Grepat ose kultivus t tokes
380 lek
Kukës Makina përcjellse
12 tetor 17:00 Sharr per dru
400 lek
Vlorë Makineri pylltari
19 gusht 18:30
Zetor dy klipa per pjes
400 lek
Kukës Zetorë
29 dhjetor 07:24
Motorkorse
500 lek
Has Makineri pylltari
2 janar 14:11
Deutz 130 kuaj fuqi
600 lek
Dibër Zetorë
25 shkurt 19:41
Vaj per zetora john deere
600 lek
Shkodër Të tjera
16 qershor 09:39 Shitet nje frez 4 here 4 me timon cmimi i Arsyeshem pranojm
650 lek  800
Vlorë Zetorë
31 gusht 22:14
Kultivator me 7 kujaa italian
700 lek
Lezhë Të tjera
Dje 21:22
PLYG DT 3 korpsa +3 paraplor KAP 105-110
750 lek
Fier Makina përcjellse
19 dhjetor 15:46
RIMORKIO
750 lek
Devoll Makina përcjellse
12 maj 22:25 Motofrez
785 lek
Lushnjë Të tjera
21 shtator 11:22
Rroto freza kardan me freksion1.6/1.8/2.0 m
790 lek
Tropojë Makina përcjellse
21 shtator 10:54
Rroto freza kardan me freksion1.6/1.8/2.0 m
790 lek
Lezhë Makina përcjellse
16 dhjetor 20:01
Rimorkio
800 lek
Berat Makina përcjellse
22 nëntor 20:48 Rreshire pishe
800 lek
Shkodër Të tjera
12 shtator 21:49
Vaji Bp origjinal
800 lek
Fier Të tjera
18 shtator 21:53
Plyg me tre vesha ndrohet me rimorkio
800 lek
Fier Makina përcjellse
22 janar 21:18
Makine mjellse italiane me dy rreshta
800 lek
Lezhë Të tjera
31 maj 22:38 Rimorkio
850 lek
Korçë Makineri pylltari
1 korrik 13:00
Motorrkorrese bcs benxine
900 lek
Mat Të tjera
1 dhjetor 08:12
Freze dore 2vjet e perdorur 6 kuaj fuqi me marrsha 1 2
900 lek
Mat Të tjera
31 gusht 22:19
Pompe sperkatse 400 kg me krahe 6 mt
1000 lek
Lezhë Të tjera
2 mars 20:57
Mledhsen e barit gjermane
1000 lek
Lezhë Të tjera
26 shkurt 21:43
Hapsin e vijave italian
1000 lek
Lezhë Të tjera
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 1 nga 54
Shkoni në faqen 

Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.
MerrJep official time