Keli

keli

shesim makina + GJera te perdorura qe vin nga gjermania
Keli
41.328615397472 19.819250106811
loni ligori
Tiranë   Tregoni në hartë
Dje 21:58 Makina , Tiranë

FORD GALAXY BENZIN+GAZ

4 000 EUR

Dje 21:58 Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA 2.2 BENZIN +GAZ 5100

5 100 EUR

Dje 20:27 Për fëmijë Lodra , Tiranë

Karoce per femi

3 500 LEK

Dje 20:26 Makina dhe Vegla , Tiranë

MAKINE QEPSE SIGER 7000L

7 000 LEK

Dje 20:26 Për fëmijë Lodra , Tiranë

CANTE SHKOLLE PER FEMI

1 500 LEK

Dje 20:23 TË TJERA , Tiranë

SIEMEP PSU 300SNS SITO

100 EUR

Dje 20:23 TË TJERA , Tiranë

Paisje me rrota per invalide

7 000 LEK

20 Jan 11:41 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PS2 ME CIP ,5000LEK

5 000 LEK

19 Jan 10:42 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.9 TDI 3100

3 100 EUR

19 Jan 09:28 Makina , Tiranë

MERCEDES E270

8 000 EUR

19 Jan 09:28 Makina , Tiranë

BMW SERIA 7

7 000 EUR

Në fillim