Shtepi 1+1 Anes detit ne Vlore me hipotek.

Shitet nga: Shtepi 1+1 27 Nën 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Vlorë
OFERTE!!! Apartament ne Vlore anes detit me pamje nga deti e legalizuar dhe me hipoteke.
Vendodhja: Prane Kampit te Pionereve.
Ndertim sh cilesor sic duket dhe ne foto,. Apartamenti eshte i ri dhe i Pabanuar.
Cmimi: 600 euro/m.
Ose ndrrohet me apartament ose gasoniere ne Tirane me te njejten vlere.
Ju lutem vetem bleres serioz!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim