Disqe dhe goma smart brabus

Shitet nga: Smart brabus 25 Nën 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe dhe goma smart brabus matt, para 195/50 15 dhe brapa175/50 15
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim