OKAZION!!!!!!!Hyrja ne Orikum 79.2 m2 2+1

Shitet nga: Klint 16 Qer 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 79.2 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Vlorë
hyrja ka perfunduar kte vit,cdo gje jan vendosur si shtrimet elektrike dhe hidrosanitare cilesore jo njelloj si pallati
hyrja ndodhet afer bregut te detit
E gjith ndertesa esht 4 kate
dhe nuk mund te quhet pallat por prap ajo ka ashensor dhe pak banor e cila e ben kte banes te qet dhe pa rremuj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim