Apartamenti 133m2 banim + 55 m2 veranda

Shitet nga: Klint 21 Nën 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

66 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Vlorë
Hyrja ndodhet ne Vlore ne lagjen Pavaresia
Pallati esht ne fazen e venies te ashensorit qe dmth cdo gje jan ber si elektrike dhe hidrosanitare
Hyrja ndodhet ne kat te fundit e cila posedon nje verand prej 56m2
si fillim kishte 3 dhoma por kam nderhyr ne ndertime dhe tashm jan 2 dhoma shum te bollshme,sallon dhe guzhin dhe 2 banjo
ka sistem ngrohje Çiler ne cdo kok te dyerve neper dhoma do vendosen ashtu dhe ne sallon
linjat e shtruara te sistemit me panele diellor
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim