Apartament prej 101m2 2+1 ne (ORIKUM) Vlore

Shitet nga: dionis 25 Maj 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

49 999 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Vlorë
eshte ne gjendje te perkryer esht perdorur vetem gjate sezonit veror nga 20 dite dhoma e gjumit ka pamje nga deti ne pozicion veri-perendim ballkon i madh me tend kondicioner sistem i rregullt dhomash koridor i madh kompleks shum i bukur dhe i qete,shitet ashtu si ne foto i kompletuer totalisht,me certifakat pronesie hipotek e rregullt.shitet ose nderrohet me hyrje ne tirane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim