Kalander per tubo hekuri dhe alumini

Shitet nga: besi 25 Qer 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Shes kalander te fuqishme 3 fazore me rrula per kthimin dhe harqet e tubove te hekurit dhe disa rrula per profile alumini ,eshte thuajse e re eshte perdorur gati nje muaj ,komandohet me butona jasht trupit te kalandres...cemimi me marveshje...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim