Antene Wireles "KASENS" High Power 5000MW 150Mbp..

Shitet nga: blionlineal 17 Tet 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 LEK

Komuna: Vlorë
Shitet antene wireless "Kasens" shume e fuqishme dhe e pershtashme per cdo lloj sistemi operativ. Antena eshte e re e paperdorur ne kutine e saj origjinale e ardhur nga Amerika. Per me teper lexoni specifikimet tek fotot.

Cmimi: 4500 leke te rinj.

Per te gjithe te interesuairt kontakoni ne mail: bli.online.al@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim