Travel Agency ( Agjensi Udhetimesh )

Shitet nga: ideal travel 04 Sht 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Hapësirat : Zyra
SHITET BIZNESI . I kompletuar , i Arreduar me cdo gje dhe eshte gati per pune . Ka nje siperfaqe prej 40m . Ka nje emer te afirmuar dhe klientele te zgjedhur. Biznesi i ofron te gjitha produktet dhe sherbimet e nje udhetimi . Biznesi eshte i licensuar . Detyrimet jane te paguara deri ne dhjetor 2014 . Agjensia ndodhet ne bulevardin Vlore-Skel perball UNIONBANK . Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e cel : 069 94 71 960 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim