BAGAZHIRE PER MAKINE

Shitet nga: Solemar Dje 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pajisje : Të tjera
Bagazhiere e te gjithave llojeve per cdo makine. Cmime te ndryshme nga 150 euro e siper. CDO LLOJ MASE DHE PER CDO MAKINE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim