OKAZION Seat Arosa -00

Shitet nga: seat 01 Mar 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Arosa
shes seat arosa ne gjendje te shkelqyer eshte 1.4 benzin ka shum pak kilometra, me dokumenta te sapo paguara ne dat 6 Maj dhe mbarojn ne 6 Maj 2016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim