MG TF ose nderrohet

Shitet nga: MG 27 Nën 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 LEK

Komuna: Vlorë
MG TF
Motorr 1.6 benzin ,kabrio ,viti 2002, timoni ne krah te djatht,Kamjon manuale,xhama elektrik
Disqe alumin 16,srs,ABS,
Pjesen xhenerike dhe motorrike eshte ok.
Mund te bejm dhe nderrim me makin plus diferencen
NUK KA DOKUMENTA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim