Citroen Berlingo 1.6 HDI -09

Shitet nga: Solemar Dje 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Berlingo
-Citroen belringo 1.6 HDI,
-me targa dhe dokumenta te paguara per nje vit
-140.000 km
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim