Alfa Romeo 156 dizel -02

Shitet nga: nari 31 Gsh 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Vlorë
Shitet alfa 156 ne gjendje te mir Pune.ngjyre E zézé,airbag,cd sedilje lekur .cmimi 1000€ dhe mundesi nderrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim