U SHIT FLMMERRJEP!!MOTOR MERCURY 5 HP

Shitet nga: Solemar 10 Pri 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Makina : Pjesë dhe pajisje
Motor Mercury 5 hp kater kohesh ( 4 stroke )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim