Skafi me leje lundrimi

Shitet nga: albano 21 Tet 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR   3 800 EUR

Komuna: Vlorë
Makina : Anije me motor
shitet skafi me gjatesi 4.6 metra,me motor jonhson 40,me dogan te paguar,siguracion dhe me leje lundrimi,skafi eshte i pajisur me karel te re si dhe te gjitha pajisjet e shpetimi,i ardhur nga italia(Venecia).per me teper na dergoni e-mail ose kontaktoni ne numrin e cel...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim