Shtepi 1kateshe me baze per 4kat ne Tirane

Shitet nga: turi 28 Nën 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: lagja collak,,depo e ujit tiran rruga jusuf alibai
Sipërfaqe: 105 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Tiranë
Shitet shtepi 1kateshe me baze per 4kat me tapi e leje ndertimi +certifikate pronesie shtepia ndodhet tek depoja e madhe e ujit,Mbi qytet studenti shtepia e ka bazen ndertuese per 4 kate me inxhinjer,shtepia eshte e shtruar me pllaka cilsore e kompletuar ne menyre bashkohore e kompletuar me dyer e dritare (770euro nje dritare) siperfaqa e ndertimit 105M2 siperfaqja e tokes+truallin e shtepise =370M2 Guzhine+dhome ndenje,2 dhoma gjumi,nje koridor//sallon,1banjo dhe nje verande (ballkon) me verande te jashtme (ballkon)me oborr per 3-4makina +pjesa e lulishtes dhe kopshtit kushdo qe do te bleje shtepine lulishten apo kopeshtin e ke te bere nga ana ime Shtepia ndodhet 1.4Km nga qendra e qyetit. eshte zone shume e qete Cmimi 85000Euro i diskutueshem Me dokumenta te rregulta uje e drita 24H Shtepia eshte me dyer te montura Brenda dyer perj druri dhe dera kryesore dopje alumin ngjyre druri me pak fjale punime teper cilesore. gati per tu futur brenda tel 0685005006// 0684770313

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim