Ndrrohet Dyqan 44M2 pallatet Cabej

Shitet nga: ervin 26 Nën 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Shteti: Shqipëri
Për vendbanimin: Pishinë, Ndërtesë e re, Ballkon / Terracë, Apartament, Ashensor, Shtëpi e veçuar, Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore, Qendrës kryesore, Zonës rekreative, Vend për skijim
Komuna: Tiranë
Shitet ose Ndrrohet Dyqan 44M2 tek pallatet Cabej ne Misto Mame.
Ndrrimi mund te behet dhe me makine Bmw X6 Audi A5 etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim