Apartament prej 116m2 ne Tirane

Shitet nga: Shpend Sot 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

59 000 EUR   66 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 116 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Tiranë
Okazionnnnnn..... shitet hyrje tek fresku. .me hipotek dhe certifikat pronesie...hyrja eshte gati per banim me dollape te dhomat e gjumit.kuzhin e kompletuar..banjo e kompletuar...dritare dopjo xham ..plastike gjermane...shtepia perbehet nga 2 dhoma sallon dhe kuzhin ballkone te medha...ndodhet..300 m..nga lokal fresku rruges qe shkon per dajt....pallati eshte shume comfort..dhe me mure termoizolues. inkso banjo shtepia eshte super e mire..etj.. super ofert super cmim vetem 60000 ero...pranoj edhe nderrim me makin me shume deri ne 11000€ pjesa tjeter ne para nga ana juaj..makina te jen...mercedes..audi.b.m.w..volzvagen phaiton.2008 e siper...jo me te medha se 3000 kubik...flm..viber 00306999959808..edhe whatsApp +306999959808
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim