Pushke Uji & roller

Shitet nga: pushke 12 Nën 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Shesim pushke uji , Pushket behen nga dru teak dhe inox 316 . Cmimi i diskutueshem

Numer Kontakti ; 0694772737
00306994647658

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim