4 stola shtange

Shitet nga: destan 26 Tet 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
1-Stol i shtrire (me mbeshtetset e boshtit) --10.000 lek
2-Stol i pjerret 45 grade --22.000 lek
3-Mbeshtetse per shtangen (per gjoks e pulpat) -- 10000 lek
4-Mbeshtetse per girat -- 10000 lek
Mund t'ju bejme dhe transportin brenda Tiranes Falas.
Per blerje totale jepet nje tovoline recepsioni .
Veglat jane te perdorura ne gjendje te mire e me tapiceri te re.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim