Kelyshe mini spic

Shitet nga: nik 04 Gsh 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

185 LEK   230 LEK

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Qen
Okazion Shes 1 kelush mini spiz race e paster i vaksinuar dhe me libreze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim