Syze Bvlgari 291B 176

Shitet nga: Doni 24 Nën 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

69 EUR   89 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Shes syze shikimi Bvlgari 291B 176 69 euro. Syzet jane te reja dhe jane blere 430 euro ne Itali ,kane nga 38 guré Swarovski ne secilin krah.

cel : 0693236976
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim