Sobe me dru prity Si e re me furre gatimi

Shitet nga: Stufe prity 03 Dhj 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK   40 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet sobe me dru prity, prodhim bullgar, material gize.
Eshte blere ne Janar 2015 dhe eshte perdorur deri ne pranvere per ngrohjen e 70m2.
Eficence e larte ngrohjeje. Eshte gjithashtu e pajisur me furre mbi vatren e djegjes si dhe termometer te furres per gatim te lehte. Gjithashtu lart ka pllaken per gatim.
Design shume te bukur, eshte perdorur ne apartament me arredim modern.
Shitet pasi eshte perdorur ne apartament dhe nuk nevojitet me.

Perfshihen tubat dhe rrotulluesja e jashtme!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim