PixelPRO | SONY NX3/1 | 2 SD 32GB GRATIS | JAPAN

Shitet nga: PixelPro 04 Nën 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- MADE IN JAPAN
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038


VEREJTJE!

- Shkaku i ankesave te konsumatoreve ane e kend botes ne lidhje me paketimin e kameres te popullarizuar "NX3" korporata japoneze "SONY" e ka korrigju veten edhe ne paketimin e kameres te saj "HXR-NX3" e ka shtu + nje bateri "SONY NPF770" edhe nje charger "SONY ACVL1".
- Dmth tash ne paketim shkruan "SONY NX3/1" e jo vetem "SONY NX3"

- Mos e ha foren me ble modelin e vjeter, kur blen "NX3" lype me bateri "NPF770" edhe charger "AC-VL1", sepse cmimi eshte i njejte!

Linku i lajmit >> https://pro.sony.com/bbsc/ssr/cat-supporttraining/cat-support/product-
HXRNX3%2F1/

=====================================================================

PAKO 1 - CKA VJEN
+ KAMERA - SONY HXR-NX3/1
+ BATERIA - SONY NPF770
+ CHARGERI I JASHTEM - SONY ACVL1
+ 2 KARTA SANDISK 32GB EXTREME 90MB/s
+ GARANCIONI 12 MUAJ

PAKO 2 - CKA VJEN
+ KAMERA - SONY HXR-NX3/1
+ BATERIA - SONY NPF770
+ MIKROFONI - SONY ECM-VG1
+ MBUSHESI I JASHTEM - SONY ACVL1
+ 2 KARTA SANDISK 32GB EXTREME 90MB/s
+ GARANCIONI 12 MUAJ


=====================================================================

KAMKORDERI ME I SHITUR I SONYT

- AVCHD 2.0 (1080/50p)
- SONY G-LENS ME 40X ZOOM
- 3x EXMOR CMOS SENZORA
- FULL HD | MPEG-4 AVC/H.264 AVCHD 2.0 - SD - DV(AVI) - MP4 - MPEG-4
- AVC/H.264 ne MP4
- DISPLAY 3.5-inch LCD TOUCH SCREEN MONITOR
- LED DRITE TE INTEGRUAR me 3 NIVELE - TEMP 5,500K
- WIFI + NFC - LIDHET ME TELEFON ose TABLET
- ANDROID OS OSE APPLE iOS
- STEREO MIKROFON TE INTEGRUAR
- XHIRON NE 2 SD KARTA NJEKOHESISHT [per xhirim me te sigurte.]
- SMART FOKUS DERI 40X (JO FOKUS DIGJITAL)
- SLOW & QUICK MOTION 1080p: Frame Rate 1,2,3,6,12,25,50fps
- PESHA 2.2KG


#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim