PixelPRO | dji MAVIC Pro | True 4K | Glonass

Shitet nga: PixelPro Dje 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
PixelPRO | dji MAVIC Pro | True 4K | Glonass


- Dron ultra kompact
- Sistemi i ri OcuSync ofron bartje te videos prej (7km) larg.
- Mundeson operim deri ne (64kmh) ose 27-minuta kohe.
- True 4K, stabilizim superior te videos me kualitet UHD
- ActiveTrack, TapFly dhe plot funksione tjera te mencura e bejne xhirimin shume te lehte dhe me kualitet profesional.
- Sistemi i ri per shmangje te pengesave i kombinuar me nje
senzor te perforcuar rrisin sigurine gjate fluturimit.
- GPS dhe GLONASS bejne qe operimi te kete precizitet te shtuar.
- http://store.dji.com/product/mavic-pro
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim