PixelPRO | GODOX WITSTRO AD600 | BLIC ME BATERI

Shitet nga: PixelPro Dje 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN HONG KONG
- CMIMET ME TE MIRA
- GJINDEMI NE PRISHTINE
- BINDU VET!


- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038
GODOX WITSTRO AD600BM
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

- TEREN OSE STUDIO
- FUQIA - 600Ws
- FTOHJE ME VENTILLATOR
- TIPI I MONTIMIT - BOWENS MOUNT
- BATERI TE INTEGRUAR 11.1V / 8700mAh Lithium
- DERI 500 SHKREPJE TE PLOTA ME NJE MBUSHJE
- KOHA E RICIKLIMIT 0.01 – 2.5 SEC
- ETTL / M / Multi
- TEMPERATURA E DRITES 5600±200k
- KOHEZGJATJA E DRITES 1/220s-1/10000s
- KONTROLLIMI WIRELESS
- DIMENZIONET 220*245*125mm
- NIKON OSE CANON
- Micro USB Port
- USB Port
- PC Sync Port
- 3.5mm Sync Port
- PESHA 2.66KG

*Fabrikisht shitet pa reflektor!
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim