PixelPRO | CANON 6D | FULL FRAME | E RE!

Shitet nga: PixelPro 04 Nën 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 450 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038

- VETEM TRUPI
+ MEMORJE SANDISK 32GB EXTREME
= 1300 EURO

- TRUPI + 24-105 f/4L OBJEKTIV
+ MEMORJE 32GB SANDISK EXTREME
= 1850 EURO


- 20.2 MEGA PIXEL SENZOR
- FULL FRAME
- 11 PIKA FOKUSIMI
- 4 FOTO ne SEKOND
- TRUP MAGNEZIUMI
- FULL HD 30FPS

#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim