Sony adaptor dhe screen protector origjinal

Shitet nga: android.inc 28 Sht 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
adaptor sony usb microusb 5 mij lek..

screen protector para dhe mbrapa per Sony Xperia Z3C origjinal..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim