Impiant Stereo Technics

Shitet nga: bledi Dje 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Impiant Stereo Technics SL-HD301, i cili është në gjendje perfekte.
Impianti ka Kasetë, Radio FM, CD

Mund te perdoret per Home Cinema.
Lidhet me cdo aparature si TV, Kompjuter, Mp3


https://www.youtube.com/watch?v=gSYHErQrwbw

Cel. : 0672825895
Çmimi: 100 EU
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim