Xhupa 300 cop - OKAZION

Shitet nga: BIZNESI Dje 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 EUR   12 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes 300 COP XHUP ME SHUMIC VETEM 7 EURO / COP

JANE XHUP NGA LEKURA - PRODHIM SHUME KUALITATIV - ME GEZOF BRENDA - TE GJITHA NE PAKETA - TE GJITHA SERIAT - XHUPAT JANE PER FEMRA -

PASTRIM MALLI QMIMI SHUM I VOLITSHEM
SHITEN NE TOTAL ME QMIM 7 EURO PER COP

GJENDEMI NE PRISHTINE


PER ME SHUME KONTAKTO

NR. TEL. & viber

0037745617555
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim