Kerkoj te blej samsung s6

Shitet nga: Andi 22 Dhj 02:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
me cmim jo te larte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim