Ambjent Ne Tirane

Shitet nga: Elton Sot 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 250 EUR   2 000 EUR

Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ambjent
Siperfaqe prej 57m2 me fasad 8m.
Perballe me Inxhinierin e Ndertimit
Rruga Frederik Shiroka
Siperfaqe 67m2
50m2 lulishte
Instalime elektrike
Aspirim
Patinim
Gips
Lyerje
Pllaka
Vetrat 8m2
Qepena 8m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim