U shiten. Goma 245-45-18-@ 255-45-18continental

Shitet nga: Aldiklajdi 26 Nën 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma cmimi 40 mij lek copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim